Nasz konkurs muzyczny - poznaj zasady - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W ramach współorganizowanej przez nas imprezy pod nazwą Beskidy Music Festival odbędzie się konkurs zespołów muzycznych. W związku z licznymi pytaniami prezentujemy jego zasady.

Mlodzi wykonawcy

 Regulamin konkursu dla zespołów muzycznych

Wakacyjna Scena Prezentacji Muzycznych

I. Organizator
Organizatorem Konkursu dla Zespołów Muzycznych „Beskidy Music Festival– Wakacyjna Scena Prezentacji Muzycznych” jest Stowarzyszeniem Światowym Loża Smakoszy Beskidzkiej Kwaśnicy Barbara Czul oraz portal Beskidy.News.

II. Cel konkursu
Celem Konkursu jest wyłonienie zespołów, które wystąpią podczas pierwszej edycji Beskidy Music Festival w dniach 16-17 czerwca 2018 roku. Wybrane zespoły podzielone zostaną na 3 kategorie: folk, hip-hop, rock-alternatywa. Będą mogły one zaprezentować się przed profesjonalna komisją oraz szeroką publicznością pierwszego dnia Festiwalu. W drugim dniu wybrane do półfinału zespoły będą walczyć o możliwość występu finałowego, który nastąpi 17 czerwca o godzinie 20.00. Wybór uczestników finału, jak i zwycięzcy Wakacyjnej Sceny Prezentacji Muzycznych zostanie dokonany drogą głosowania internetowego przez zgromadzoną na Festiwalu publiczność oraz przez werdykt komisji.

III. Uczestnicy
Uczestnikami Konkursu mogą być zespoły z terenu całej Polski, które w wyznaczonym terminie zgłoszą chęć udziału w konkursie, a co za tym idzie, zagrania koncertu w ramach Festiwalu „Beskidy Music Festival”. Jeden zespół może zagrać jeden koncert w danej edycji konkursu. Szczegóły koncertów określa punkt VI niniejszego regulaminu. O zakwalifikowaniu się do konkursu decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w konkursie jest dobrowolny.

IV. Terminarz konkursu
Nabór zgłoszeń: 3 kwietnia – 30 kwietnia 2018 roku.
Ogłoszenie listy zespołów: 1 maja 2018 r.
Lista zespołów jakie dostały się do konkursu głównego: 31 maja 2018 r.
Terminy koncertów: 16 – 17 czerwca 2018 r.
Ogłoszenie wyników: 17 czerwca 2018 r.

V. Przystąpienie do konkursu
1. Warunkiem przystąpienia do Konkursu jest zgłoszenie chęci uczestnictwa na stronie Warunkiem przystąpienia do Konkursu jest zgłoszenie chęci uczestnictwa na stronie www.BeskidyMusicFestival.pl w zakładce ZGŁOSZENIA w terminie od 3 kwietnia do 30 kwietnia 2018 roku.
Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko i numer telefonu do osoby kontaktowej, kategorie w ramach której zespół chce wystartować oraz pliki lub linki do dwóch utworów. Organizator zastrzega sobie prawo kwalifikowania wybranych przez siebie, zgłaszających się wykonawców, do następnego etapu.

2. O zakwalifikowaniu się do konkursu głównego zadecydują fani głosujący na wybranego Wykonawcę.

3. Po zakwalifikowaniu się do Konkursu i ustaleniu terminu koncertu, podpisana zostanie umowa pomiędzy organizatorami a zespołem, określająca szczegółowe warunki występu.
4. Zgłoszenia przed lub po terminie określonym w regulaminie lub dostarczone inną drogą niż określona w niniejszym Regulaminie nie będą brane pod uwagę.

Szczegóły występów konkurujących wykonawców

Każdy występ konkursowy zespołu nie może być krótszy niż 20 minut i dłuższy niż 25 minut. Po każdym występie Komisja Konkursowa oceni występ każdego Wykonawcy. Ocena ta będzie pomocna dla publiczności w podjęciu decyzji na kogo oddać głos. W skład Komisji będą wchodzić przedstawiciele Organizatorów i sponsorów Festivalu oraz dziennikarze muzyczni ze stacji radiowych, współpracujących z Festivalem.
Scena, obsługa techniczna, nagłośnienie, dokumentacja leżeć będą po stronie Organizatora, instrumentarium zaś po stronie Wykonawców.
Spisanie umowy następuje po zakwalifikowaniu się zespołu do Konkursu. Podczas każdego koncertu obecny będzie przedstawiciel Organizatora, którego zadaniem będzie przekazanie umowy przedstawicielowi zespołu.
Głosowanie fanów i publiczności, które wyłoni finalistów i laureatów konkursu, odbywać się będzie SMS’owo od 1 do 17 czerwca do godz. 19.00. Szczegóły techniczne dotyczące głosowania zostaną podane na stronie www.BeskidyMusicFestival.pl. Obowiązywać będzie zasada 1 SMS = 1 głos.

Obszerne informacje na temat imprezy znaleźć można na stronie internetowej festiwalu - http://www.beskidymusicfestival.pl/

 

Udostępnij

17
+16
1
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę