Żywiecka Karta Mieszkańca - proponuje posłanka - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W ub. piątek na swoim FB posłanka Małgorzata Pępek, ubiegająca się o fotel burmistrza Żywca, zaproponowała mieszkańcom miasta tzw. Żywiecką Kartę Mieszkańca. Dzis z podobną propozycją wyszedł burmistrz Antoni Szlagor...

"Szanowni Państwo, jedna z moich propozycji jako przyszłego burmistrza miasta Żywca to Żywiecka Karta Mieszkańca.
Będzie to dokument (plastikowa karta oraz aplikacja mobilna), uprawniający mieszkańców miasta Żywca do wielu rzeczy. Przede wszystkim, na podstawie takiej karty będzie się można na podstawie bardzo ulgowych cen biletów poruszać autobusami komunikacji miejskiej. To również element walki ze smogiem.
Na podstawie karty będziecie Państwo mieli możliwość skorzystania z rabatów na bilety wstępu na wszelkie wydarzenia kulturalne, sportowe i imprezy, organizowane lub współorganizowane przez miasto Żywiec. Wstępy na basen, na zajęcia w klubach, wynajem sal sportowych, wydarzenia w Miejskim Centrum Kultury - będą dla mieszkańców Żywca tańsze.
Żywiecka Karta Mieszkańca będzie również oferować pakiet zdrowotny - badań profilaktycznych z zakresu m.in. onkologii i spirometrii, związanych z zanieczyszczonym powietrzem. To tylko wybrane propozycje. Zniżki i rabaty chcę również wynegocjować u partnerów komercyjnych Żywieckiej Karty Mieszkańca" - napisała posłanka.

Dziś o planach wprowadzenia podobnego udogodnienia poinformował burmistrz Antoni Szlagor.

Udostępnij

8
+7
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę