Kolejki do przeglądu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W niektórych miejscach sezon narciarski trwa jeszcze w najlepsze, w innych rozpoczęły się już przeglądy techniczne wyciągów. Poddawane są im koleje linowe.

CZantoria

W miniony poniedziałek (18 marca) rozpoczął przegląd techniczny kolejki krzesełkowej na Czantorię. Prace potrwają równy miesiąc, do 18 kwietnia. W tym okresie wyciąg będzie nieczynny w dni robocze, natomiast w weekendy będzie można z niego korzystać w godzinach 8.30 – 16.30.

Od przyszłego poniedziałku natomiast, 25 marca, kontrolowana będzie Kolej Linowa Szyndzielnia. Tam przerwa potrwa do 12 kwietnia włącznie i w tym czasie nieczynna będzie każdego dnia.

Również 25 kwietnia ma się zacząć przegląd kolejki na Żar. Potrwa co najmniej do 5 kwietnia. Na 1 kwietnia zaplanowany jest początek przeglądu wyciągu na Dębowiec w Bielsku-Białej i potrwa do 20 kwietnia.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę