Posterunek w Istebnej - niebawem inauguracja - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jak się łatwo domyśleć i jak to jest ostatnio w modzie, będzie to uroczyste otwarcie.

Posterunek w Istebnej

Posterunek Policji w Istebnej to nowoczesny obiekt, mający służyć Policji, mieszkańcom gminy, jak również licznie odwiedzającym tę miejscowość turystom. Teren pod budowę jednostki został przekazany przez władze gminy w lipcu 2017 roku. Umowę na wykonanie wszystkich prac podpisano w tym samym roku, 28 grudnia. Po kilku miesiącach, w kwietniu 2018 roku ruszyły prace budowlane. Obiekt wybudowany został od podstaw, zgodnie z nowymi standardami. Posterunek Policji umiejscowiony jest w rejonie głównego ciągu komunikacyjnego, co zapewnia łatwy i szybki kontakt z policjantami. Ciekawostką jest fakt, że w związku z przypadającą w tym roku 100. rocznicą powołania Policji Państwowej budynek Posterunku Policji w Istebnej otrzymał numer 1919, który nawiązuje do daty utworzenia Policji.

Uroczystość otwarcia odbędzie się 7 października 2019 roku o 12.30 w siedzibie Posterunku Policji w Istebnej przy ul. Dzielec 1919 (budynek znajduje się w sąsiedztwie Pogotowia Ratunkowego w Istebnej).

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę