Z niepełnosprawnością i GOPR-owcami na szczyt - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dziś na szczyt Malinowskiej Skały dotarli wyjątkowi turyści: dzieciaki z niepełnosprawnością ruchową z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Jonatan w Bielsku-Białej.

Aniepelnospr gopr

 "To wszystko w ramach pierwszej górskiej wyprawy „Z niepełnosprawnością na sam SZCZYT". Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tak wspaniałej inicjatywie! Największą nagrodą był uśmiech najmłodszych wspinaczy. Do zobaczenia na kolejnej górskiej wycieczce!" - informują ratownicy z Grupy Beskidzkiej GOPR na stronie społecznościowej.

"Pierwsza górska wyprawa "Z niepełnosprawnością na sam SZCZYT" za nami! Niesamowita grupa ludzi z wielkimi sercami w dniu dzisiejszym wspólnie z dzieciakami z niepełnosprawnością ruchową zdobyła szczyt Malinowskiej Skały! Cudowna przygoda! Piękna pogoda! Bajeczne widoki i te szerokie uśmiechy na twarzach wszystkich uczestników naszej wspinaczki!" - wspominają pracownicy szkoły.

Zdjęcia: Michał Juraszek/GOPR Beskidy.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę