Kolej Śląska i wycieczki - raczej do "sąsiadów" - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Koleje Śląskie zaprezentowały ciekawą inicjatywę w ramach swojej oferty, mianowicie program pod hasłem: „Kolej na Beskidy z Przewodnikiem”.

IMAG2086

 W ramach akcji można w konkretny dzień dojechać do równie konkretnej miejscowości turystycznej, skąd odbędzie się wycieczka szlakiem górskim, z przewodnikiem. W grę wchodzą, jako cel: Trzy Kopce Wiślańskie, Wielka Czantoria, Kozubova na Zaolziu, Hala Boracza i Słowianka oraz Klimczok i Szyndzielnia.
Co w tym istotnego dla mieszkańców Żywiecczyzny? Po pierwsze, możliwość zwiedzenia sąsiednich powiatów. A po drugie? Znów w obrębie województwa niejako promowane są inne regiony. Nic dziwnego, że dwie, a w pewnym sensie nawet trzy wycieczki odbędą się do „sąsiadów”. Partnerem akcji dla Kolei Śląskich jest tutaj Urząd Miasta Wisła. Pozostaje więc się zastanowić, czy nie jest to kolejny dobry przykład do naśladowania, jak chodzi o promocję regionu, zwłaszcza właśnie w odniesieniu do instytucji wojewódzkich. Może przyszła strona internetowa w ramach slaskie.travel, o której pisaliśmy TUTAJ, coś więcej wniesie.
Ważne. Maksymalna ilość uczestników, to 30 osób. Bliższe informacje i pełny program dostępne TUTAJ.

Udostępnij

0
0
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę