Reklamacja w sprawie parkowania? Zrobisz to elektroniczne - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Procedura dotyczy zdarzeń zarejestrowanych w Strefie Płatnego Parkowania w Bielsku-Białej.

Parkingi

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej uruchomił nowy portal internetowy reklamacje.parkowaniebielsko.pl – umożliwiający składanie drogą elektroniczną reklamacji dotyczących m.in. opłat dodatkowych nałożonych z tytułu postoju bez ważnego biletu parkingowego oraz szybsze wnoszenie opłat dodatkowych.

Należy podkreślić, iż procedura reklamacyjna odnosi się wyłącznie do zdarzeń zarejestrowanych w SPP w Bielsku-Białej.

Przed złożeniem reklamacji i podjęciem kontaktu można zapoznać się z zakładką „Pytania i Odpowiedzi (FAQ)” gdzie znajdują się najważniejsze informacje w zakresie procedury windykacji należności.

Kierowca kwestionujący zasadność wystawienia wezwania do uiszczenia opłaty dodatkowej ma prawo do wniesienia za pośrednictwem przedmiotowej strony – reklamacji przy użyciu prostego formularza.
Po wypełnieniu wszystkich obowiązkowych pól i wysłaniu zgłoszenia, na podany w formularzu adres e-mail, zostanie przesłany link, pod którym znajdą się szczegóły dotyczące m.in. zgłoszonej reklamacji, wystawionego wezwania, w tym dokumentacja fotograficzna potwierdzająca parkowanie bez ważnego biletu.

Portal reklamacyjny umożliwia ponadto wniesienie opłaty dodatkowej poprzez wybranie opcji przelewu online. Płatność elektroniczna jest wówczas realizowana za pośrednictwem systemu PayU. W tym celu wystarczy, nacisnąć przycisk „Płacę” i podać numer konkretnego wezwania. W przypadku, gdy skorzystanie z formularza nie jest możliwe (np. zgubiony druk wezwania), istnieje możliwość złożenia reklamacji drogą mailową lub pocztą tradycyjną z podaniem m.in. nr. rejestracyjnego pojazdu oraz daty zdarzenia.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę