Kto dyrektorem PUP? Ilu chętnych? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Trwa nabór na stanowisko dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Żywcu. Ilu chętnych się zgłosiło?

Urzad Pracy Zywiec

Informację o konkursie na to stanowisko publikowaliśmy 26 marca. Na dzień 4 kwietnia zaplanowany był pierwszy etap rekrutacji, który miał wyłonić kandydatów, którzy spełniają wymogi formalne. Ich lista została ogłoszona, a dziś – 17 kwietnia – w budynku Starostwa Powiatowego ma odbyć się drugi etap weryfikacji.

Nie za duża konkurencja

Starostwo Powiatowe w Żywcu poinformowało, że do drugiego etapu zostały zakwalifikowane dwie osoby: Renata Czernecka – miejsce zamieszkania: Ślemień i Dorota Łukaszek – Żywiec. Przypomnijmy, że do fazy tej kwalifikowały wymogi formalne.
Warto zauważyć, że dwie osoby, to mała liczba chętnych, a w ostatnich tygodniach – również na naszym portalu – pojawia się bardzo dużo ofert pracy w urzędach. Czyżby więc również tutaj potwierdzało się, że mamy obecnie „rynek pracownika” i paradoksalnie kłopot z pracownikami dotyczy również Powiatowego Urzędu Pracy?

Udostępnij

2
0
2
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę