Czy Babia Góra też "otwarta"? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Rząd RP od dziś zdjął zakaz chodzenia do lasu. To oczywiście pewien zapis ogólny, który nie musi dotyczyć każdego lasu, gdyż wiele instytucji wprowadziło zakazy odrębne. Uczyniła tak dyrekcja Babiogórskiego Parku Narodowego. Czy zakaz wstępu do lasów BPN nadal obowiązuje?

Babia Gora moje

Dyrekcja BPN jeszcze dziś wydała komunikat, odnoszący się do bieżącej sytuacji. Ogłasza w nim, że szlaki turystyczne na terenie parku zostają otwarte. Apeluje się jednak o zachowywanie szczególnych zasad bezpieczeństwa. Wśród nich zakrywanie twarzy i nosa, czyli coś, czego nie nakazuje Ministerstwo Środowiska odnośnie lasu ogółem. Pozostałe sugestie znajdziecie poniżej:

bpn covid

 

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę