Hermaniccy dominikanie pośredniczą w poszukiwaniach pracy - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dominikanie z Ustronia-Hermanic postanowili pomóc swym parafianom w poszukiwaniu pracy. W tym celu udostępnili swą stronę internetową, ale także zaoferowali pośrednictwo. Dzięki temu ludzie, którzy szukają zatrudnienia, będą się mogli dowiedzieć o wakatach w okolicy.

praca

Jak wyjaśnił przełożony hermanickiego domu o. Cezary Jenta OP, propozycja ta to reakcja na obecną sytuację bezrobocia, związanego z epidemią koronawirusa. „Mamy świadomość, że w związku z panującą epidemią wiele osób może stracić pracę i źródło swojego utrzymania. Od jakiegoś czasu staramy się szukać osób czy instytucji, które mogłyby pomóc i taką pracę zaoferować. Osoby poszukujące pracowników i tych, którzy szukają pracy, prosimy o kontakt poprzez naszą stronę internetową” – dodał dominikanin.

Szukający pracy mogą teraz śledzić pojawiające się oferty pracy i ewentualnie z nich skorzystać.

Zainteresowani znalezieniem pracy oraz pracodawcy gotowi dać zatrudnienie mogą kontaktować się przez adres mailowy: jentaop@dominikanie.pl Stronę natomiast znajdziecie TUTAJ.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę