Prace na ul. Głębokiej - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Roboty budowlane zostały zakończone, trwają prace wykończeniowe. Mała architektura zostanie dostarczona w ciągu najbliższych tygodni, co będzie uzgodnione w ramach kolejnego aneksu do umowy. 

gleboka

 Jak informuje cieszyński Urząd Miejski, wykonawca zgłosił gotowość do odbioru IV i V odcinka na 4 listopada i tego też dnia odbył się odbiór, jednak na wniosek konserwatora zabytków, dodatkowe spotkanie ustalono na 10 listopada. Odbiór dotyczyć będzie także wykonanych robót dodatkowych - dotyczących przede wszystkim stopni i obrzeża przy arkadach. 

Z odbioru końcowego wyłączony jest rejon ul. Głębokiej 10, gdzie konieczne jest wykonanie odbudowy sklepienia piwnicy, co będzie przedmiotem dodatkowych robót, wykonawca wyłoniony zostanie w odrębnym zamówieniu.

Miejski Zarząd Dróg w Cieszynie uzgadnia organizację ruchu na ul. Głębokiej wraz z terenem przyległym (m.in. Rynkiem), co niezbędne jest to zamówienia i dostarczenia wykonawcy do montażu nowego oznakowania drogowego. Ruch na ul. Głębokiej zostanie przywrócony po oddaniu przez wykonawcę placu budowy.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę