Szkolenie dowódców OSP w Żywcu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zakończyło się szkolenie żywieckich dowódców OSP.

szkolenie dowódców

Egzaminem zakończyło się „szkolenie kierującego działaniem ratowniczym dla strażaka ratownika Ochotniczych Straży Pożarnych (dowódców OSP)”, wg programu szkolenia z dnia 4 marca 2022 roku. Szkolenie trwało 35 godzin lekcyjnych i obejmowało między innymi takie zagadnienia jak: struktura i organizacja KSRG musztra w OSP, prawa i obowiązki KDR, kierowanie działaniami ratowniczymi, organizację łączności dowodzenia i współdziałania, współpracę z mediami oraz ewakuację osób poszkodowanych z dysfunkcjami. Szkolenie ukończyło z wynikiem pozytywnym 32 słuchaczy, którzy zaliczyli egzamin teoretyczny. Nad przebiegiem egzaminu czuwali wyznaczeni przez Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Katowicach funkcjonariusze z Wydziału Operacyjno-Szkoleniowego Komendy Powiatowej PSP w Żywcu. 

Udostępnij

0
0
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę