Kolejny antyszczepionkowy banner - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Latem pisaliśmy o ulokowanym przy wjeździe do Żywca bannerze, traktującym o zagrożeniach, wynikających z profilaktycznego stosowania szczepionek. Nie był jedynym, ani ostatnim.

Bannr antyszep

Z kolejnego banneru wynika, że Jeleśnia - bo tam został umieszczony - nie tylko posiada piękną i zabytkową karczmę, ale też jest ogólnie częścią mentalnego skansenu przymusowych szczepień, jakim jest zgodnie z bannerem Polska. Afisz zawierający adres internetowy Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach "Stop Nop" nakłania do świdomego decydowania o swoim losie. By ta świadomość była pełniejsza, polecamy nasz teskt z lata, opisujący argumenty zwolenników i przeciwników szczepień. Można go znaleźć TUTAJ.

Udostępnij

21
+6
15
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę