Honoratka podbija serca - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Występujące w Żywcu gwiazdy licznie i chętnie, w towarzystwie maskotki Honoratki, wspierają honorowe krwiodawstwo żywieckie. Jak można zrobić to samo?

Honoratka 2

 Klub HDK PCK działający przy Urzędzie Miejskim w Żywcu informuje, że w ostatnim czasie jego działanie wsparły: Cleo, raper KaeN, DiscoMan, a wcześniej Beata Kozidrak, Przemek Pasternak i Kapela Pieczarki.

W święto narodowe

Honoratka czekać będzie na wszystkich między innymi 15 sierpnia w Rychwałdzie, podczas obchodów Święta Wojska Polskiego, kiedy to organizowana będzie kolejną akcja poboru krwi.  

"W okresie wakacyjnym krew jest bardzo potrzebna dlatego zapraszamy do udziału w naszej akcji." - zachęca HDK PCK na swojej stronie społecznościowej.

Krew albo czekolada

W Żywcu podzielić się można nie tylko krwią. Klub HDK PCK przy UM, w porozumieniu z Placówką Opiekuńczo - Wychowawczą w Żywcu zorganizował akcję pod hasłem: "Oddaj czekoladę, podaruj uśmiech". Wszystkie osoby, które oddawać będą krew w dniach: 17, 19, 24, 26 lipca w przychodni przy ul. Piłsudskiego 50 (obok budynku (Komendy Powiatowej Policji), mogą wesprzeć dzieci i młodzież z placówki słodkościami. Czekolady można zostawiać w specjalnym pojemniku, po zakończeniu oddawania krwi.

 

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę