Czujki dla ofiar niedawnego podtrucia - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W czwartek 19 grudnia strażacy Państwowej Straży Pożarnej w Żywcu przekazali trzem rodzinom czujki tlenku węgla. Są to rodziny które w dniu 6 grudnia br. w jednej z kamienic w Żywcu zostały podtrute tlenkiem węgla. Czujniki mają za zadanie ostrzegać mieszkańców mieszkania o powstałym zagrożeniu.

 "Pamiętajmy.

Budynki mieszkalne oraz mieszkania ogrzewane paliwem stałym, ciekłym lub gazowym powinny OBOWIĄZKOWO posiadać sprawną wentylacje w każdym pomieszczeniu. Tlenek węgla potocznie zwanym CZADEM jest gazem silnie trującym, bezwonnym i bez zapachu aby go w miarę szybko wykryć to należało by w każdym pomieszczeniu budynku zamontować czujkę tlenku węgla lub czujkę dymu, która w miarę szybko nas ostrzeże o niebezpieczeństwie.

Koszt takiej czujki to około 100zł – a życie nasze i naszych bliskich BEZCENNE." - przypomina Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Żywcu. 

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę