Szczepienia przeciwko Covid-19 - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W związku z umieszczeniem Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej na liście tzw. szpitali węzłowych, wyznaczonych przez resort zdrowia do realizacji Narodowego Programu Szczepień przeciwko Covid – 19, do dnia 19 grudnia 2020 r. podmioty lecznicze winny nadesłać do Szpitala Wojewódzkiego listy pracowników, którzy chcą się zaszczepić.

koronawirus 3

Pierwszy etap narodowego programu szczepień dotyczy lekarzy, lekarzy dentystów, pielęgniarek, położnych, a także personelu administracyjnego i pomocniczego szpitali, niepublicznych zakładów opieki zdrowotnej oraz aptek.

Każda placówka medyczna, która zdecyduje się na udział w programie, powinna wysłać na adres: szczepienia@hospital.com.pl zbiorczą listę pracowników wg załączonego wzoru. W zestawieniu musi znaleźć się: imię nazwisko, informacja czy jest to pracownik medyczny, czy nie, a także numer PESEL oraz adnotacja, czy dana osoba jest ozdrowieńcem, czy nie jest.

W e-mailu należy podać również numer kontaktowy do osoby odpowiedzialnej za koordynację szczepień z ramienia placówki w celu skontaktowania się i ustalenia dokładnego terminu.

Udostępnij

1
0
1
Reklama
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę