Handlowali narkotykami za 100 tys zł - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Podczas działań prowadzonych w Gliwicach i Żywcu ujawniono blisko 2,5 kg narkotyków, w tym kokainę, amfetaminę i marihuanę. 

Straz graniczna od nich

 Akcję prowadzili funkcjonariusze Śląskiego Oddziału Straży Granicznej w Raciborzu wspólnie z żołnierzami Żandarmerii Wojskowej z Krakowa. Zatrzymali czterech obywateli Polski podejrzanych o przemyt i dystrybucję zakazanych substancji.

Zatrzymani mężczyźni w wieku od 25 do 40 lat usłyszeli już zarzuty, między innymi wewnątrzwspólnotowego nabywania, przewożenia, posiadania i wprowadzania do obrotu środków odurzających i substancji psychotropowych. Wobec dwóch mężczyzn zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy, a wobec kolejnego dozór policyjny. W sprawie prowadzone są dalsze czynności, służby nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

Udostępnij

6
+6
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę