Poszukiwani świadkowie. Kierowca Fiata potrącił rowerzystkę - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci z bielskiej drogówki poszukują kierującego srebrnym fiatem cinquecento o początkowych nr rejestracyjnych KOS..., który potrącił 28-letnią rowerzystkę.

Policja komisariat nowy

Do wypadku doszło dzisiaj około 6.30 w Bielsku-Białej na Rondzie Hulanka. Z ustaleń wynika, że około 40-letni kierujący fiatem cinquecento jechał ul. Cieszyńską w kierunku ul. Andersa. Na skrzyżowaniu o ruchu okrężnym potrącił prawidłowo jadącą rowerzystkę. Kobieta przewróciła się, doznając niegroźnych obrażeń ciała. Sprawca nie zatrzymał się, aby udzielić poszkodowanej pomocy i odjechał z miejsca zdarzenia.

Świadków tego wypadku, a w szczególności osoby, które mogą pomóc śledczym w ustaleniu sprawcy, prosimy o kontakt z oficerem dyżurnym bielskiej Policji - nr tel. 33 8121255, nr alarmowy 112.

Udostępnij

0
-2
2
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę