Kiedy staną przed sądem? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

O głośnej akcji Śląskiego Oddziału Straży Granicznej oraz Krajowej Administracji Skarbowej  pisaliśmy TUTAJ.

Pzemyt

Funkcjonariusze  rozbili zorganizowaną grupę przestępczą, która działała na terenie całego kraju. i zajmowała się przemytem z Turcji. Wyznaczono już termin rozprawy przed bielskim Sądem Okręgowym.

- Rozpoczęcie procesu nastąpi 22.01.2019 r. godz. 9 sala 232, kolejny termin 29.01.2019 godz. 9 sala 232, następny 5.02.2019 r. godz. 9 sala 232..  Sprawa jest rozpisana na wokandy aż do kwietnia 2019 r. - ostatni wyznaczony termin to 9.04.2019 r. godz. 9 sala 232. Nie oznacza to, że na pewno w tym dniu zapadnie wyrok, gdyż niestawiennictwo świadków może wymusić wyznaczenie kolejnych terminów – poinformował rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Bielsku-Białej sędzia Jarosław Sablik.

 

Udostępnij

3
+2
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę