Wezwał policjantów, a sam był poszukiwany - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nietypową interwencję mają za sobą dzielnicowi z Ustronia. 

Posterunek ustron

Mieszkaniec Ustronia zadzwonił po pomoc policji twierdząc, że znajome osoby mu się odgrażają. Między mężczyznami miało dojść do kłótni i nieporozumień związanych z finansami. Policjanci wysłani na miejsce ustalili, że nie doszło do żadnej kłótni. Jak informuje cieszyńska komenda, mężczyźni w obecności policjantów spokojnie wytłumaczyli sobie nieporozumienia i się rozeszli.  Mundurowi sprawdzili dane zgłaszającego. Okazało się, że 36-latek jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Tychach oraz w Katowicach do odbycia kary jednego roku pozbawienia wolności. Został aresztowany. W trakcie przeszukania policjanci naleli przy nim kilkanaście gramów zabronionych substancji tzw. dopalaczy. Zabezpieczone środki zostaną przebadane teraz w policyjnym laboratorium. Mężczyzna przyznał się do zarzutów posiadania substancji psychotropowych – to przestępstwo zagrożone karą pozbawienia wolności do trzech lat. Już trafił do więzienia.  

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę