Pociąg kontra osobówka - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Blisko godzinę trwały dzisiejsze działania strażaków przy tym zdarzeniu, Najważniejszą informacją jednak jest ta, że nikt  nie odniósł w nim obrażeń.

rajcza zderrzenie

 Dziś (sobota 30 stycznia) zaalarmowani zostali strażacy OSP Rajcza. Wezwanie dotyczyło zderzenia pociągu i samochodu osobowego na przejeździe kolejowym w Rajczy Hulboje.

"Kierowca został zaopatrzony przez pogotowie ratunkowe. Działania naszej jednostki polegały na zabezpieczeniu uszkodzonego auta oraz sprawdzeniu pasażerów i personelu pociągu pod kątem ewentualnych obrażeń będących następstwem hamowania i uderzenia." - informują druhowie z OSP Rajcza. 

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę