OSA w Glince – po przetargu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Firma z terenu gminy Ujsoł wygrała przetarg na budowę Otwartej Strefy Aktywności w Glince. Przymierza się też do przebudowy boiska.

Glinka

Niedawno pisaliśmy o planach Urzędu Gminy Ujsoły i największych od lat inwestycjach w niewielkiej miejscowości, jaką jest Glinka, czyli budowie „OSY” oraz przebudowie boiska sportowego.

Gmina rozstrzygnęła przetarg, wyłaniający wykonawcę tego pierwszego zadania. Będzie to firma: Grzegorz Bryja Przedsiębiorstwo Budowlano Transportowe ze Złatnej. To był drugi przetarg. Poprzedni unieważniono, gdyż oferent z Bielska-Białej zaproponował zbyt wysoką kwotę.

Firma Grzegorz Bryja stworzy strefę aktywności za kwotę 106 tys. zł. Termin wykonania prac, to 12 października br. W ramach przedmiotu zamówienia ma być stworzone nie tylko centrum sportowo rekreacyjne – siłownia plenerowa, ale też plac zabaw dla dzieci.

Równolegle toczy się sprawa przebudowy boiska sportowego w Glince. W jej przypadku również unieważniono pierwszy przetarg. W drugim, jeszcze ie rozstrzygniętym, firma Grzegorz Bryja… była jedyną, która zaproponowała cenę wykonania, mieszczącą się w granicach możliwości gminy - 398 tys. zł, podczas gdy zamawiający przeznacza na to 400 tys. zł. Pozostałymi były podmioty z Górnego Śląska.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę