Starosta wszystko wyśpiewał. A inni? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Czym się obecnie zajmujemy w redakcji Beskidy.News? "Na warsztacie" "BIAŁY KRUK" z naszego regionu - w wersji dźwiękowej. O co chodzi?

KAlata koledy

Trwają nagrania. Prawie codziennie odwiedzamy kogoś z mikrofonem, kamerą, aparatem i nagrywamy, co ma do powiedzenia w związku z ważnym wydarzeniem, które niebawem stanie się faktem. Stres przed "sitkiem" (mikrofon) ma już za sobą starosta Andrzej Kalata, który wszystko wyśpiewał. Z kolei wicestarosta Stanisław Kucharczyk był swobodny i szczery. Co nagrywamy? Dowiecie się już wkrótce!

Na płycie pojawią się wypowiedzi i nie tylko - samorządowców, polityków, osób związanych z Żywiecczyzną. Szczegółów będzie codziennie przybywać w naszym portalu.

Udostępnij

10
+4
6
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę