Teraz kierunek La Salette - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

"Trudno w to uwierzyć, ale właśnie dziś zakończyliśmy kwestię przełęczy alpejskich" - przed momentem taki wpis pojawił się na facebook'kowym profilu akcji "Rozkręć wiarę".

grimsel

Uczestnicy ewangelizacyjnej wyprawy „Rozkręć wiarę”, która 23 lipca wyruszyła z Żywca do sanktuarium La Salette, pokonali dziś rano kolejną  z przepięknych przełęczy w Szwajcarii.

Wczoraj wieczorem tak opisywali swoje przygody: "Ciężko dziś było, czasami nawet bardzo. Niemniej jednak każdy stanął swoimi stopami na wierzchołku przełęczy. Tegoroczna grupa jest bardzo silna fizycznie i mentalnie. Wystarczy jedzenie i sprawny rower, a wyjadą wszędzie. Cieszymy się, że to co wydawało się najtrudniejsze już za nami. Byliśmy na największych przełęczach Austrii, Włoch i Szwajcarii. To niewątpliwie sukces, który z pomocą Bożą jest naszym udziałem. Śpimy w namiotach w połowie drogi na Furkapass. Ciekawe miejsce ponieważ jeździ tędy pociąg wysokogórski, a jesteśmy na wysokości powyżej 1700 m. n.p.m."

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę