Wyłudzają - starostwo ostrzega - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Władze powiatu zareagowały na doniesienia o próbach oszustwa.

Starostwo Jesien 2

 "W związku z pojawiającymi się w ostatnim czasie informacjami od mieszkańców Powiatu Żywieckiego, że są oni telefonicznie informowani o wizycie Inspektora Ochrony Danych Osobowych Starostwa Powiatowego w Żywcu w celu uaktualnienia za niewielką opłatą danych osobowych znajdujących się w zasobach Starostwa, Starosta Żywiecki zaznacza, że tut. Urząd nie prowadzi tego typu postępowań w terenie, a działania domniemanego inspektora mogą najprawdopodobniej stanowić próbę oszustwa lub wyłudzenia. W powyżej opisanych przypadkach zaleca się informowanie o zaistniałej sytuacji organy ścigania." - głosi informacja Starostwa Powiatowego w Żywcu.

Udostępnij

2
-1
3
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę