Oskarżani o gwałt na rancho są na wolności - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tą sprawę wiele osób uznaje za bulwersującą. Nie tylko na etapie ewentualnego czynu, ale też w związku z decyzją sądu.

Wyrok sadu

- Sąd uchylił środek zapobiegawczy w postaci aresztu dla oskarżonych. Prokurator sprzeciwiał się temu, ale sąd wydał taką decyzję, jaką wydał. W miejsce aresztu zastosował środki wolnościowe w postaci dozoru policji, zakazu opuszczania kraju i wydania paszportu oraz zakazu zbliżania się do oskarżonej. Prokuratura będzie składała zażalenie na to postanowienie – powiedział nam dzisiaj rzecznik Prokuratury Okręgowej w Bielsku-Białej prokurator Jacek Boda.

W lutym rozpoczął się proces sądowy osób podejrzanych o gwałt zbiorowy w pensjonacie w Pewli Ślemieńskiej, który – według ustaleń prokuratury – miał miejsce w maju ubiegłego roku. Ofiarą była 27-latka z Krakowa. Z aktu oskarżenia wynika, że dosypano jej substancję psychoaktywną o bliżej nieokreślonym składzie chemicznym, działającą jak pigułka gwałtu – co doprowadziło ofiarę do stanu bezbronności. Zarzuty w tej sprawie usłyszały trzy osoby – dwóch mężczyzn i jedna kobieta. Wszyscy byli tymczasowo aresztowani. Dwoje oskarżonych i pokrzywdzona to osoby spoza powiatu żywieckiego.

Aresztowani rzeczywiście tymczasowo

Podczas pierwszej rozprawy oskarżeni nie przyznali się do winy. W następnych brać będą udział w innym charakterze. Jak się dowiedzieliśmy, wszyscy oskarżeni zostali zwolnieni z tymczasowego aresztu. Informację ta potwierdziła bielska prokuratura.

 

Sprawę szeroko opisywaliśmy TUTAJ.

Udostępnij

12
+3
9
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę