Nocą rowerkiem do rozstawionych sieci kłusowniczych - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Trzej strażnicy Społecznej Straży Rybackiej oddział Żywiec byli tak zdeterminowani, że bez względu na wszystko popłynęli do zgłoszenia o rozstawianych sieciach rowerkiem wodnym o drugiej w nocy. Jak był efekt tej akcji?

sieci

"Podczas patrolu otrzymaliśmy telefon na numer 799-425-306 z informacją od zmartwionego wędkarza, że rozstawiają sieci z łodzi na jeziorze międzybrodzkim. Gdy dotarliśmy na miejsce okazało się, jedynym dostępnym środkiem pływającym był rowerek wodny, który w pośpiechu udało się nam pożyczyć na miejscu od wędkarza.

Panowała ciemność, gdy dopływaliśmy do podejrzanej łódki, odpłynął od niej kajak. Zorientowali się, że rowerek płynie w ich kierunku, na łódce zastaliśmy mężczyznę i zakrwawioną łódkę, miał rozciętą rękę nożem, poza tym żadnych dowodów." - relacjonują strażnicy na swojej stronie społecznościowej. 

Udostępnij

4
+3
1
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę