Z GCKPT Radziechowy do Groty Komonieckiego - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Gminne Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Radziechowy - Wieprz zaprasza na wspólną wycieczkę w Beskid Mały, w dniu 9 lipca 2017.

Jaskinia Komonieckiego-wejscie

Trasa powiedzie z miejscowości Las do Groty Komonieckiego, na Leskowiec, Groń Jana Pawła II  do Krzeszowa.Trasa powiedzie z miejscowości Las do Groty Komonieckiego, na Leskowiec, Groń Jana Pawła II  do Krzeszowa.Wyjazd busa o godzinie 7.00  z Juszczyny (po drodze kierowca zatrzyma się: w Bystra przy Kaplicy, w Brzuśniku na Przystanku przy skrzyżowaniu, na przeciwko strażnicy OSP w Wieprzu oraz pod Urzędem Gminy Radziechowy-Wieprz.

Rajd jest bezpłatny. Zapisy na rajd można zgłaszać telefonicznie do czwartku 06.07.17r. do Gminnego Centrum Kultury, Promocji, Turystyki Radziechowy-Wieprz pod numerem telefonu tel.33-860-15-79.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę