Podziękowania z "Krawculi" - skuteczna akcja - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Groźba ataku koronawirusa i wprowadzone przez rząd obostrzenia zachwiały podstawami funkcjonowania bacówki na Krawcowym Wierchu. Pojawił się jednak na to pomysł który, dzięki Wam, okazał się zupełnie skuteczny.

krawcula 2 fb ich

 Na początku tygodnia informowaliśmy o zbiórce za pośrednictwem portalu zrzutka.pl na rzecz funkcjonowania bacówki. Potrzebne było wówczas 8 tys zł, a drugie tyle było już zebranych. Na zrealizowanie tej potrzeby wystarczyły zaledwie dwa dni. Zebrana kwota była już w środę (obecnie to 19 tys. zł przy poszukiwanych 15 tys.), a prowadzący placówkę opublikowali następujące podziękowania:

"Kochani, jesteście NIESAMOWICI

Tempo zrzutki przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. I do tego te pokaźne kwoty, a morze ciepłych słów w ostatnich dniach nas zalało! DZIĘKUJEMY za kredyt zaufania, wsparcie, wpłaty i udostępnienia. NIE ZAPOMNIMY O TYM NA PEWNO! Jak zapewne domyślacie się, potrzeby w zakresie utrzymania bacówki podczas zastoju są znacznie większe niż założony cel zbiórki, dlatego nie zamykamy jej jeszcze przed ustalonym terminem 10.06.2020r., a każdą kolejną wpłatę będziemy doceniać. Tym bardziej, że jesteśmy świadomi sytuacji wokół. Pojawienie się wirusa nie spowodowało, że nagle w sposób cudowny zniknęły inne choroby ze świata, a naglące problemy straciły rangę. Ciągle są chorzy, potrzebujący, niepełnosprawni i cierpiący ludzie wokół nas. Do tego wielu z Was samych boryka się z problemami, straciło pracę w ostatnim czasie.Tym bardziej doceniamy udział w naszej zrzutce. Zgodnie z obietnicą nadwyżkę przeznaczymy na opracowanie map z nowymi trasami wokół Krawcowego Wierchu oraz realizację prelekcji edukacyjnych dla dzieci szkolnych u nas w bacówce. Ten projekt już zaczęliśmy realizować kilka miesięcy temu, ale niestety pandemia pokrzyżowała nam plany i do czasu powrotu dzieci do szkół musimy go zawiesić. Głowy mamy pełne pomysłów i tematów na ciekawe prelekcje, tym bardziej, że w naszych kręgach są osoby z tytułami naukowymi i pedagogicznym zacięciem zarazem. Ideą prelekcji jest ich przystępna forma dla dzieci, więc wszelkie pomoce multimedialne, którymi dysponujemy, na pewno pomogą nam urzeczywistnić i uatrakcyjnić tę formę spotkań z dziećmi. Z górskim pozdrowieniem dziękujemy raz jeszcze i do zobaczenia na Krawculi"

 

Udostępnij

3
+3
0
Reklama
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę