Łękawica wspiera uzależnionych - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zapewniono w tej gminie pomoc terapeutyczną i psychologiczną dla osób zmagających się z problemem alkoholizmu oraz ich bliskich.

CIS Lekawica

Będzie się to odbywać ramach realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii na 2018 rok.

W I i II poniedziałek miesiąca działa grupa wsparcia dla osób współuzależnionych i ofiar przemocy w godzinach 16:00-18:00.

Z kolei w I, II i III czwartek miesiąca osoby uzależnione mogą korzystać z punktu konsultacyjnego w godzinach 15:30-18:30 prowadzonego przez specjalistę psychoterapii uzależnień.

Dla dzieci z rodzin zagrożonych uzależnieniem lub przemocą domową uruchomiono dyżur psychologa (terminy dyżurów pod nr telefonu 33 865 16 01).

- Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych porad specjalistów, którzy dyżury pełnią w budynku Centrum Integracji Społeczności Lokalnej w Łękawicy przy ul. Wspólnej 24 (IV poziom, pokój 4/5) - poinformował wójt gminy Łękawica Tadeusz Tomiczek.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę