Można oddać krew. W hołdzie Żołnierzom Wyklętym - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku-Białej odbędzie się zbiórka krwi pod hasłem „spoKREWnieni służbą” i z ciekawą myślą przewodnią.

Oddawanie kwi 2

Jednym z celów akcji jest oddanie hołdu Żołnierzom Wyklętym. Inicjatywa jest skierowana zarówno dla funkcjonariuszy PSP, druhów OSP, ale jest też otwarta dla mieszkańców Bielska-Białej i okolic. 
Oddać krew będzie można na placu zewnętrznym Komendy Miejskiej PSP w Bielsku-Białej przy ulicy Leszczyńskiej 43 w dniu 29 marca br. (czwartek) od godziny 9.00 do 13.00. Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą dowodu tożsamości.

W ubiegłym roku w ramach podobnego przedsięwziecia udało się pozyskać ponad 21 litrów tego ratującego życie płynu od spełniających wszelkie wymogi dawców. W akcji wzięli udział funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej, strażacy Ochotniczych Straży Pożarnych, a także mieszkańcy Bielska-Białej i okolic, łącznie 55 osób, z których po konsultacji lekarskiej krew mogło oddać 47. W skali całego kraju udało się zebrać 3 tys. 788 litrów krwi. Głównym celem akcji jest pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach oraz osobom chorym.

Udostępnij

3
0
3
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę