Znów niedoszły samobójca i akcja policji - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci z cieszyńskiej komendy uratowali 25-latka, który próbował popełnić samobójstwo. Szybka reakcja i współpraca policjantów doprowadziła do odnalezienia desperata. Policjanci powstrzymali go w ostatniej chwili.

Policja Cieszyn samoboj

We wtorek wieczorem oficer dyżurny policji w Cieszynie został powiadomiony, że 25-letni mieszkaniec Cieszyna zamierza popełnić samobójstwo. Według zebranych przez mundurowego informacji mężczyzna miał zażyć nieokreśloną ilość różnych lekarstw. Policjant natychmiast ustalił miejsce zamieszkania 25-latka i skierował tam patrol interwencyjny. Po chwili byli już na miejscu. Wyważyli drzwi mieszkania, ale niestety nikogo tam nie było. Informacja dotycząca mieszkańca Cieszyna wraz z jego rysopisem została przekazana wszystkim patrolom. Sytuacja była bardzo poważna. Jako pierwsi mężczyznę zauważyli policjanci patrolu interwencyjnego oraz wywiadowcy z cieszyńskiej komendy. Desperat stał na moście. Na widok radiowozu zaczął przechodzić na drugą stronę barierki. Policjanci wiedzieli, że liczy się każda sekunda. Natychmiast ruszyli w jego stronę i go powstrzymali. 25-latek został przekazany ratownikom medycznym i przewieziony do szpitala. Dzięki zdecydowanej reakcji mundurowych mężczyźnie w porę udzielona została pomoc i nie doszło do tragedii.

Udostępnij

5
+3
2
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę