Miasto się promuje - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Do końca tego miesiąca, na zlecenie Wydziału Promocji Miasta Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, agencja marketingowa BrandAhead prowadzi internetową kampanię promocyjną miasta. 

BB z lotu ptaka

Kampania ta stanowi kontynuację działań zapoczątkowanych w 2015 r., a kontynuowanych w latach 2016-2017 w ramach kampanii pod hasłem „Miasto w górach”. Jej głównym celem jest kreowanie i utrzymywanie pozytywnego wizerunku miasta  u odbiorców oraz zwiększenie świadomości odbiorców o mieście Bielsku-Białej, jako miejscu atrakcyjnym turystycznie. Kampania agencji BrandAhead prowadzona jest w dwóch najbardziej popularnych mediach społecznościowych: Instagramie oraz Facebooku. Promocja skupia się na najbardziej atrakcyjnych aspektach naszego miasta, czyli unikalnych zaletach turystycznych, kulturalnych i architektonicznych Bielska-Białej.

Odbiorcami tych działań mają być mieszkańcy Polski południowej i centralnej, mieszkańcy województw: dolnośląskiego, łódzkiego, małopolskiego, mazowieckiego, opolskiego, śląskiego i wielkopolskiego w wieku 24-65 lat, osoby aktywne, zainteresowane turystyką, korzystające z platformy Facebook oraz Instagram zarówno na urządzeniach mobilnych jak i stacjonarnych. Do tej pory stronę www.miastowgorach.pl odwiedziło ponad 35 tysięcy osób, zainteresowanych naszymi atrakcjami. Miasto zapłaci za te działania około 20 tys. zł.

Udostępnij

4
+3
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę