Poskaczą w Moszczanicy konie i jeźdźcy - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

XI Powiatowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w skokach przez przeszkody tuż tuż. W harmonogramie znajdą się między innymi zawody dla debiutantów, amatorów, czy tych bardziej zaawansowanych.

Skoki koni

 Pula nagród to 5 tys. zł. Zmagania będą miały miejsce w sobotę 10 czerwca przy Zespole Szkół Agroturystycznych i Ogólnokształcących w Moszczanicy, początek o godz. 10.00. Zgłoszeń dokonywać można do 8 czerwca pod adresem internetowym www.zawodykonne.com. Może to być ciekawa informacja nie tylko dla potencjalnych startujących, ale i kibiców. Końskie skoki przez przeszkody potrafią dostarczyć ciekawych emocji i doznań estetycznych.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę