Poskakali, odlecą - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dziś ostatni dzień planowych ćwiczeń skoczków spadochronowych z krakowskiej jednostki i nasza mała porcja zdjęć oraz filmik ze skoków.

Helikoptery wojskowe nasze

 Żołnierze z krakowskiej Jednostki NIL ćwiczyli w Beskidach od 24 czerwca. Nie tylko na terenie gminy Lipowa, o czym pisaliśmy TUTAJ

Władz Lipowej zapytaliśmy o warunki formalne i finansowe tych ćwiczeń. Jak nam przekazał Szymon Wróbel z Urzędu Gminy Lipowa, ćwiczenia odbywają się na terenie prywatnym w związku z czym urzędowi nie są znane okoliczności korzystania z tego miejsca, ani długość umowy. Władze Lipowej są tylko co roku informowane pisemnie przez stosowną jednostkę wojskową o tym, że takie ćwiczenia będą się odbywać.  

Trzeba więc zakładać, że za rok przylecą również, czyniąc tyle samo hałasu dla jednych, co i dla drugich efektownych widoków.

Udostępnij

6
+2
4
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę