Psy groźne dla dzieci - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasilają się zgłoszenia rodziców uczniów Szkoły Podstawowej w Czernichowie w sprawie psów pozostawionych bez należytej opieki, które biegają w rejonie tej placówki. Zareagowała Policja.

Czernichow wlasne

-  Pragnę przypomnieć, że właściciel lub posiadacz psa, kota, bądź innego zwierzęcia domowego zobowązany jest do sprawowania nad nim właściwej opieki, a w szczególności nie pozstawiania bez nadzoru - przekazał st. asp. Paweł Oleksiak, dzielnicowy KP w Gilowicach. Wszelkie ujawnione przypadki pozostawienia zwierzęcia bez nadzoru mogą skutkować nałożeniem na właścicela mandatu karnego - dodaje.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę